ola prasina gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum


Μολέδο: «Στόχος μας το Κύπελλο»

Πήγαινε κάτω

Μολέδο: «Στόχος μας το Κύπελλο» Empty Μολέδο: «Στόχος μας το Κύπελλο»

Δημοσίευση  olaprasinagr Παρ Φεβ 03, 2017 10:58 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Την κατάκτηση του Κυπέλλου έθεσε ως πρώτο στόχο του Παναθηναϊκού ο Ροντρίγκο Μολέδο, με δηλώσεις του στην ιστοσελίδα της Super League.

Ο Βραζιλιάνος κεντρικός αμυντικός επισήμανε ακόμη ότι η ομάδα θα αρχίσει να βελτιώνεται από παιχνίδι σε παιχνίδι: «Πάμε καλύτερα, ενώ υπάρχουν ακόμα πολλά περιθώρια βελτίωσης. Μας δίνει αισιοδοξία η βελτίωση αυτή και θα κάνουμε το παν για να διεκδικήσουμε το Κύπελλο», τόνισε χαρακτηριστικά και πρόσθεσε:

«Νομίζω ότι είχαμε κάποιες άτυχες στιγμές, όμως αυτό είναι κάτι που συμβαίνει συχνά και με αρκετές ομάδες. Αυτό που έχει σημασία είναι ότι δουλεύουμε πολύ ώστε να ξεπεράσουμε τις δυσκολίες και η ομάδα να πάει καλύτερα. Είναι φανερό ότι βελτιωνόμαστε και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά», ενώ σε ερώτηση που του έγινε για το αν θα ήθελε να κλείσει την καριέρα του στους πράσινους είπε:

«Μου αρέσει πολύ η ομάδα, ο σύλλογος συνολικά, αλλά και η ζωή στην Αθήνα, όμως δεν ξέρεις ποτέ τι σου επιφυλάσσει η ζωή. Η απάντησή μου λοιπόν σε αυτό το ερώτημα είναι ενδεχομένως ναι, αλλά ποτέ δεν ξέρεις».

Το μήνυμά του στον κόσμο του Παναθηναϊκού: «Να συνεχίσουν να μας υποστηρίζουν ακόμα κι όταν έχουμε δυσκολίες. Τους θέλουμε πάντα κοντά μας και στα εύκολα και στα δύσκολα γιατί η παρουσία και η υποστήριξή τους είναι πολύ σημαντική για εμάς».

ΠΗΓΗ:ΑΠΕ-ΜΠΕ
olaprasinagr
olaprasinagr
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010
Ηλικία : 49

http://olaprasinagr.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης